Ласкаво просимо на сайт компанії «РАМТЕХ»!

Авторські права та використання матеріалів сайту

  1. Всі авторські права на матеріали сайту належать ТОВ «РАМТЕХ». Служба підтримки сайту залишає за собою право на зміну та доповнення всіх матеріалів, а також Правил сайту без попереднього повідомлення користувачів.
  2. Використання матеріалів сайту, коментування різних статей, участь у програмах заохочення доступне лише для зареєстрованих користувачів.
  3. Перегляд та завантаження матеріалів сайту допускається лише з метою некомерційного використання. Розповсюдження в мережі Інтернет інформації з сайту, копіювання будь-яких текстів, зображень та відео з сайту дозволено лише у разі отримання письмової згоди Служби підтримки сайту, при розміщенні матеріалів обов'язкові посилання на статтю сайту та повідомлення про авторство. Торгові марки, бренди, символи та логотипи, розміщені на сайті, є власністю їх законних власників і використані на сайті лише з метою ідентифікації товарів та пов'язаних з ними послуг.

Реєстрація

  1. Реєструючись та створюючи свій обліковий запис на сайті за допомогою електронної адреси або соціальних мереж, користувач погоджується надати свої контактні дані та достовірну інформацію про себе.
  2. За безпеку збереження своїх авторизаційних даних (логіна та пароля) відповідає користувач. Відповідальність за всі дії під логіном та паролем на сайті лежить на користувачеві, чий логін використовується. Для повідомлення про втрату та з проханням про відновлення втрачених авторизаційних даних користувач може звернутися до Служби підтримки сайту, використовуючи форму Напишіть нам.

Зворотний зв'язок та коментування

  1. Користувач сайту несе відповідальність за розміщення коментарів або відгуків на сайті, будь-яких звернень через форму Напишіть нам, якщо вони якимось чином порушують чинне законодавство України. Повідомлення з використанням нецензурної лексики, образливі стосовно інших користувачів або організацій, представників Служби підтримки сайту, повідомлення з метою провокації дій інших користувачів, з метою комерційної вигоди або ознаки дискримінації за расовою, статевою, етнічною, національною або релігійною ознакою будуть видалені Службою підтримки сайту.
  2. З метою запобігання випадкам недобросовісної конкуренції шляхом розміщення повідомлень на сайті, для підтвердження факту придбання товару або отримання послуги на сайті ТОВ «РАМТЕХ», Служба підтримки сайту залишає за собою право звернутися до користувача із запитом про надання накладних, актів виконаних робіт та інших документів, що свідчать про здійснення покупки чи отримання послуги. У разі неотримання протягом 3-х днів підтверджуючих документів повідомлення будуть видалені Службою підтримки сайту.

З питань, що виникають, і уточненнями, пов'язаними з роботою сайту можна звернутися через форму  Напишіть нам.

Служба підтримки сайту ramteh.com.ua